Almila Grup

Hakkımızda

Sektörde en iyi olabilmek için değil, zirvede kalabilmek için hergün daha çok çalışıyoruz!

ALMİLA GRUP iktisadi yaşamına 2006 yılında Çorum’da Fatih ÖZCAN tarafından kurulan ve grup şirketlerinin ilki olan ALMİLA TAŞIMACILIK A.Ş. ile başlamıştır. İş dünyasında hızla ilerleyen ve gelişen şirket, sonrasında 2011 yılına erişildiğinde ALMİLA MOTORLU ARAÇLAR A.Ş. ile gelişmesine devam etmiş, aradan iki yıl geçtikten sonra 2013 yılında ALMİLA MÜTEAHHİTLİK A.Ş. ile genişlemeye devam etmek üzere oluşumunu şimdilik tamamlamıştır.

2016 yılı büyüme ve ilerleme raporu sonucunda şirket merkezi Çorum’dan Ankara’ya taşınmış ve tüm şirketlerin senkronize bir şekilde, verimlilik esaslı olmak kaydıyla grup çatısı altında toplanmasına karar verilmiştir. Bu bağlamda tüm şirketler ALMİLA GRUP adı altında merkezi yönetim ve konumunu Ankara, şubesini ise Antalya, İzmir ve Çorum yaparak aynı zamanda büyümesine yeni bir ivme ve dinamizm kazandırmıştır.

ALMİLA GRUP, temel ekonomik görüş ve hizmet anlayışının bir tezahürü olarak işletmelerin en temel amaçları olan ‘’kâr maksimizasyonu’’ dışında genellikle ülkemizde göz ardı edilen ‘’sosyal fayda’’yı da ihmal etmeden hizmet üretmeye ve bu unsuru özellikle ön plana çıkarmaya özen göstermektedir.